Hakkımızda

“Woodland Socks“, 1997 yılında “Doğanın muhteşem renklerini seven herkesin çorap markası olmak” mottosuyla yola çıkmıştır.

Çorapların kişiliği yansıtan ve 4 mevsim kıyafetleri tamamlayan önemli bir aksesuar olmasının farkındalığı ile, maksimum kalitede, özenle seçilmiş ipliklerin yumuşak ve %100 doğallığıyla üretilmektedir. Yılların bilgi ve deneyimi ile bugün Türkiye'nin en önemli ve seçkin satış noktalarında Woodland çorapları tüketicisi ile buluşmaktadır.

Güçlü ekibi ve Argedeki teknolojileri iyi kullanmasıyla ürün çeşitliliğini, değişen trendler yönünde markasına ve üretimlerine yansıtır. Aralıksız çalışarak, yurt içinde kendi markasına, yurt dışında ise önemli markalara, üretim yapmaktadır. Woodland Türkiye dışında, özellikle Almanya, Fransa, İspanya ve İngiltere’ye ürettiği koleksiyonlarla gücünü yansıtmaktadır. Kadın, Erkek ve Çocuk segmentinde, yüksek kalite özel siparişlerle tüm ihtiyaçlara da çözüm üretmektedir.

Woodland İstanbul’da, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini her zaman göz önünde bulundurarak, güvenle ve zamanlamalara çok dikkat ederek üretim yapmanın yanında, onları mutlu edecek inovatif çözümleri de gerçekleştirerek en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Woodland ailesi olarak, başarılı işlere imza atmamızı sağlayan siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.


Sosyal Uygunluk Politikası

Şirketimiz kalite, dürüstlük, yenilikçi, saygı ve itibar temel değerlerine dayalı iş ahlakı geliştirmiştir. Bu değerlere uymak için politika ve prosedürler üretmiştir. Bu yükümlülüklere aykırı olan veya yasaları ihlal eden hiç bir iş fırsatını takip etmeyecektir.


Sertifikalar